Ortografia inaczej br /

Podtytuł: 83-85543-15-7
ISBN:
4,00 zł
Jest to zestaw plansz do nauki ortografii inaczej. Każdą z nich można wykorzystać do indywidualnego pokonywania trudności w opanowaniu reguł poprawnego pisania...
Ilość

Jest to zestaw plansz do nauki ortografii inaczej. Każdą z nich można wykorzystać do indywidualnego pokonywania trudności w opanowaniu reguł poprawnego pisania. Atrakcyjność plansz sprawia, że każde dziecko opanuje podstawowe reguły pisowni polskiej z radością i ochotą. Ćwiczenia te są uporządkowane wg utrudnień w wyrazach z: w-f, t-d, k-g, ż-sz, ć-ci, ź-zi, cz-dż, ś-si, ń-ni, s-z, dź-dzi, ć-dź, c-dz.

            Plansze te można wykorzystywać zarówno w szkole, jak i w domu. Mogą one spełniać funkcję sprawdzianów, jak i kart wspierających indywidualny tok nauczania dziecka.

83-85543-15-7
100 Przedmioty

Sowińska Anna

pedagog, specjalizuje się w teorii wychowania, profesor i kierownik Zakładu Teoretycznych Podstaw Edukacji Wydziału Studiów Edukacyjnych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz profesor w Bałtyckiej Wyższej szkole Humanistycznej w Koszalinie. Promotor licznych prac doktorskich, oraz recenzent prac doktorskich i habilitacyjnych.

 

 

http://nauka-polska.pl/dhtml/raporty/ludzieNauki?rtype=opis&objectId=22623&lang=pl

 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło