O rodzajach pomocy

Podtytuł: 978-83-7308-514-5
ISBN:
16,00 zł
Celem prezentowanej publikacji jest uporządkowanie wiedzy o pożądanym, niezbędnym udziale człowieka w życiu innych ludzi. Wyraźnie określeni są adresaci tej książki, którymi są głównie studenci pedagogiki, socjologii oraz kierunków nauczycielskich, a także pracownicy instytucji pomocy
i nauczyciele akademiccy...
Ilość

Celem prezentowanej publikacji jest uporządkowanie wiedzy o pożądanym, niezbędnym udziale człowieka w życiu innych ludzi. Wyraźnie określeni są adresaci tej książki, którymi są głównie studenci pedagogiki, socjologii oraz kierunków nauczycielskich, a także pracownicy instytucji pomocy i nauczyciele akademiccy.

Książka zachęca do poznania różnych definicji człowieka dobrego, wyznaczników zachowań pomocnych oraz zapoznania się z propozycją podziału instytucji opieki i pomocy, jak również próbą wskazania kryteriów ich podziału.

 

978-83-7308-514-5
100 Przedmioty

Hajduk Barbara

doktor, specjalizuje się w pedagogice szkoły wyższej i psychologii rozwoju.  Pracownik Zakładu Pedagogiki Społecznej Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Zielonogórskim.

http://nauka-polska.pl/dhtml/raporty/ludzieNauki?rtype=opis&objectId=14526&lang=pl

 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło