Łamigłówki misia Mokrej Łapkibr /

Podtytuł: 83-7308-170-4
ISBN:
14,80 zł
Bajki o misiu Mokrej Łapce mają służyć rozwojowi myślenia dzieci w wieku 6-8 lat. Zbiór ten przeznaczony jest dla rodziców, nauczycieli i terapeutów, którym zależy na rozwoju myślenia ich dzieci...
Ilość

Bajki o misiu Mokrej Łapce mają służyć rozwojowi myślenia dzieci w wieku 6-8 lat. Zbiór ten przeznaczony jest dla rodziców, nauczycieli i terapeutów, którym zależy na rozwoju myślenia ich dzieci. Każda historyjka daje okazję poćwiczenia z dzieckiem myślenia słowno-logicznego, ale jednocześnie wymaga uruchomienia wyobraźni. Dziecko dowiaduje się bezpośrednio na czym polega myślenie, czyli stopniowe dochodzenie do rozwiązywania problemu. Po każdej bajce zamieszczono komentarz, w którym podana jest propozycja pracy z dzieckiem. Każde ćwiczenie powinno być poparte prostym, symbolicznym modelem sytuacji problemowej przedstawionej w bajce.

83-7308-170-4
100 Przedmioty

Smereka Tomasz

doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa. Specjalizuje się w językoznawstwie stosowanym. Adiunkt w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Kierownik i wykładowca Podyplomowego Studium Pedagogiki Specjalnej. Wykładowca w Podyplomowym Studium Logopedycznym, Neurologopedii, Emisji Głosu i Surdologopedii. Psycholog, terapeuta zaburzeń myślenia i procesów intelektualnych dzieci i dorosłych z 30 letnim stażem zawodzie psychologa (dwuletni staż w pracy terapeutycznej i jako dyrektor w przedszkolu integracyjnym we Wrocławiu). Współautor metody terapeutycznej nastawionej na rozwój mowy i myślenia "Dyna - Lingua M.S." (dawna nazwa metody: psychostymulacyjna metoda kształtowania i rozwoju mowy oraz myślenia). Autor kilku książek i kilkudziesięciu artykułów z zakresu rozwoju myślenia i terapii zaburzeń intelektualnych (między innymi autyzmu, afazji i wszelkich opóźnień rozwojowych). Ponadto pełni funkcję Wiceprezesa Stowarzyszenia Twórców i Zwolenników Psychostymulacji.

 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło