Jack and the Beanstalkbr /

Podtytuł: 978-83-7308-455-1
ISBN:
9,00 zł
Obrazkowa książka do nauki języka angielskiego poprzez kreatywną zabawę w Jasia Fasolę. Zawiera 11 lekcji, które nawiązują do tej popularnej bajki. W tematach lekcji znajdziemy m.in. zwierzątka, nazywanie kolorów, czytanie dialogów Jasia z mamą, nazywanie posiłków, liczenie...
Ilość

Obrazkowa książka do nauki języka angielskiego poprzez kreatywną zabawę w Jasia Fasolę. Zawiera 11 lekcji, które nawiązują do tej popularnej bajki. W tematach lekcji znajdziemy m.in. zwierzątka, nazywanie kolorów, czytanie dialogów Jasia z mamą, nazywanie posiłków, liczenie. W książce zamieszczono także słowniczek obrazkowy, zawierający 20 czarno-białych obrazków, które można wykorzystać na wiele sposobów (m.in. można je pokolorować, powtórzyć dzięki nim słownictwo, zabawić się w bingo, wyciąć i wkleić do zeszytu z odpowiednimi podpisami lub można je podpisać w książeczce). Na końcu książki znajdują się dymki do wycięcia oraz scenariusz bajki Jack and the Beanstalk.

Książeczka adresowana do dzieci uczących się języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

 


 

 Książka dostępna w wersji elektronicznej
w
 następujących witrynach

 

                    

                            

 

            

978-83-7308-455-1

Aksamović Ewa

nauczycielka gimnazjum w Sieprawiu.

W 2003 r. rozpoczęła współpracę z zespołem Noro Lim. Jest w nim wokalistką oraz autorką większości tekstów piosenek. Zespół wydał do tej pory dwie płyty.

Co roku współorganizuje koncerty poezji śpiewanej w Starym Kościele w Sieprawiu, cieszące się coraz większym zainteresowaniem.

W roku 2007 wydała swój pierwszy tomik poezji "Z innej strony".

W 2007 r. otrzymała nagrodę Towarzystwa Kresowego w I Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Lwowskiej w Krakowie, w 2008 roku zaś – Nagrodę Starosty Myślenickiego w Dziedzinie Kultury za muzyczną i poetycką twórczość artystyczną oraz za całokształt działań na rzecz animacji kulturalnej młodzieży oraz promowania rodzimej kultury i Powiatu Myślenickiego.

 

 

 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło