Książki o pedagogice

Pedagogika jest rozległą dyscypliną skoncentrowaną na kwestii wychowania człowieka, w tym głównie na celach wychowania, metodach i formach wychowania, treści wychowania oraz prognozach wychowawczych. Książki o pedagogice to obszerny zbiór publikacji poświęconych zarówno pedagogice ogólnej, jak i bardziej szczegółowym zagadnieniom z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i szkolnej, pedagogiki nurtu waldorfskiego czy pedagogiki alternatywnej.

Nasza oferta obejmuje bogaty wybór książek do pedagogiki, które mogą być nieocenioną pomocą w pracy dla nauczycieli na różnym szczeblu edukacji. Polecamy nasze publikacje tym pedagogom, którym zależy na rozwoju swoich kompetencji zawodowych oraz bardziej świadomej i zaangażowanej pracy z dziećmi.

Poza dużą dawką wiedzy teoretycznej poświęconej pedagogice w naszych książkach znajdą Państwo bardzo pomocne materiały dydaktyczne, w tym wskazówki, porady, inspiracje. Zachęcamy do dokładnego przejrzenia naszej oferty oraz wyboru i zakupu tych pozycji, które szczególnie Państwa interesują.

Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas książki o pedagogice reprezentują wysoki poziom merytoryczny i są zgodne z najnowszą wiedzą naukową. Polecamy je nie tylko pedagogom, ale też psychologom, logopedom oraz rodzicom zainteresowanym wszechstronnym rozwojem swoich dzieci.

Jest 413 produktów.

Pokazano 1-30 z 413 pozycji

Aktywne filtry

Jak kochamy?

Cena podstawowa 38,00 zł -5,00 zł Od Cena 33,00 zł

Edukacja...

Cena podstawowa 16,00 zł -10,00 zł Cena 6,00 zł

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło